Kabaret "Czesuaf" w Strzelinie

Kabaret Czesuaf w Strzelinie 
Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

SZAFOWANIE

Strzeliński Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną edycję "Szafowania", czyli kiermaszu różnych rzeczy i przedmiotów (m.in. ubrań, zabawek itp.). Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 29 marca od godziny 11:00 do 15:00 na paterze SOK.

Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 do 15:30 pod numerem 71 392 15 43 (ilość miejsc ograniczona).

Regulamin kiermaszu:

1/ DO UDZIAŁU W KIERMASZU NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ TELEFONICZNIE POD NUMEREM: 71/392-15-43 DO DNIA 20.03.2020 r.

2/ WSZYSTKIE PRZYNIESIONE RZECZY MAJĄ POCHODZIĆ OD OSÓB PRYWATNYCH (NIE WYRAŻAMY ZGODY NA UDZIAŁ FIRM, SKLEPÓW, HURTOWNI).

3/ WSZYSTKIE PRZYNIESIONE RZECZY MUSZĄ BYĆ CZYSTE I W DOBRYM STANIE.

4/ OSOBY UCZESTNICZĄCE W KIERMASZU BIORĄ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE RZECZY. KAŻDA TRANSAKCJA PRZEBIEGA INDYWIDUALNIE.

5/ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapraszamy :)

20 lat AVE

Strzeliński Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykły koncert Mirosława Czyżykiewicza, który odbędzie się w czwartek, 16 kwietnia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej SOK. Występ, podczas którego artysta zaprezentuje utwory z płyty "Ave", odbędzie się w ramach 5-lecia powstania nowej siedziby Strzelińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Mickiewicza.

Bilety na to wydarzenie, w cenie 30 zł/szt. dostępne w biurach SOK.

O artyście: (źródło www.facebook.com/pg/CzyzykiewiczMirek):

Czytaj więcej...

PODWÓJNE ŚWIĘTO PAŃ

Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorota Pawnuk oraz Strzeliński Ośrodek Kultury zapraszają na dwudniowe obchody Dnia Kobiet. W sobotę, 7 marca zaplanowaliśmy koncert Jacka Wójcickiego (więcej szczegółów o koncercie w osobnym wydarzeniu). W niedzielę, 8 marca przewidzieliśmy atrakcje od godziny 16:00 do 20:00 w naszym ośrodku. W programie: - pokaz profesjonalnego masażu - prezentacja Groty Solnej "Amelia" w Strzelinie - modowe inspiracje, stoisko odzieżowe - makijaż pokazowy, stoisko kosmetyczne - pielęgnacja dłoni i paznokci - pokaz fryzjerski, pielęgnacja włosów - konkursy i niespodzianki - poczęstunek Wstęp wolny :)