plakat A2 5.03 16

Szanowni Państwo.

Kino Grażyna znajdujące się w Strzelińskim Ośrodku Kultury rusza w nowej odsłonie. Zapraszamy na regularnie seanse filmowe w każdy weekend od piątku do niedzieli, a także w poniedziałki z tańszymi biletami
W repertuarze najnowsze premiery filmów polskich i zagranicznych. Hity filmowe zarówno dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych.

Szukajcie nas na facebooku, a już niebawem zapraszamy na stronę internetową : www.kinostrzelin.pl gdzie będzie można znaleźć bliższe informacje o działalności kina „Grażyna”, a także kupić bilet online w specjalnie dedykowanym systemie biletowym (miejsca numerowane). Kasa biletowa będzie czynna w każdy dzień projekcji godzinę przed pierwszym seansem.

 

Cennik biletów

Piątek, sobota, niedziela i dni świąteczne.
17 zł bilet normalny
14 zł bilet ulgowy

Tanie wtorki
12 zł bilet

Pozostałe dni tygodnia
16 zł bilet normalny
13 zł bilet ulgowy

Bilet grupowy (seanse dla szkół)
12 zł bilet

Kino Seniora
10 zł bilet dla grupy 60 +

Cena biletów zakupionych online jest
podwyższana o prowizję w wysokości 50 gr.

 

Regulamin Kina „Grażyna”

1. Kino „Grażyna” prowadzi swoją działalność w budynku Strzelińskiego Ośrodka Kultury w Strzelinie przy ul. Mickiewicza 2
2. Bilety na seanse można kupić w kasie kina, a także online na stronie www.kinostrzelin.pl Kasa kina jest czynna w każdy dzień projekcji kinowych . Kasa rozpoczyna pracę godzinę przed pierwszym seansem i kończy po rozpoczęciu ostatniego seansu.
3. Zakupienie biletu na seans jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przestrzeganie niniejszego regulaminu. Bilet należy zachować do ewentualnej ponownej kontroli przez cały czas trwania seansu, na jaki jest zakupiony.
Fotel na sali kinowej należy zajmować zgodnie ze wskazanym miejscem na bilecie.
4. Informacje o seansach filmowych i sposobie rezerwacji i zakupu biletów można uzyskać na stronie www.kinostrzelin.pl , mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefonicznie tel. 575 519 155 ( w godzinach otwarcia kasy biletowej) lub osobiście w kasie kina.
5. Nie ma możliwości zwrotu zakupionych biletów na film po rozpoczęciu seansu. Zwrot możliwy jest najpóźniej na 30 min. przed rozpoczęciem seansu okazując bilet wraz z paragonem fiskalnym. Nie ma możliwości zwrotu biletów zakupionych online za pomocą płatności elektronicznych.
6. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kina i przy kasie biletowej.
7. Legitymacje uprawniające do zniżek /plus dokument ze zdjęciem, jeśli legitymacja nie zawiera zdjęcia/ sprawdzane są wraz z biletami przy wejściu na salę i przy kasie w momencie sprzedaży biletu.
8. Podczas seansów filmowych i imprez organizowanych przez Kino Grażyna kategorycznie zabrania się:
• Dokonywania jakiejkolwiek rejestracji obrazu i dźwięku. (Ustawa o prawach autorskich Dz. U. 1994 Nr 43 poz. 170 z dnia 04.02.1994 r.) DZIAŁANIA TAKIE SĄ NIELEGALNE I BĘDĄ ZGŁASZANE NA POLICJĘ.
• Korzystania z telefonów komórkowych podczas projekcji filmów.
• Spożywania alkoholu, palenia papierosów i innych używek.
• Głośnego zachowania, zakłócającego oglądanie filmu, uczestniczeniu w imprezie.
9. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie będą wpuszczane na teren kina.
10. Zabrania się wnoszenia na salę kinową artykułów spożywczych zakupionych poza siedzibą kina „Grażyna”
11. Za rzeczy pozostawione na sali kina nie ponosimy odpowiedzialności.
12. Cennik biletów i repertuar kina dostępny jest na stronie www.kinostrzelin.pl
13. Kino zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru bez podania przyczyny.