Strzeliński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Rosyjskich Pieśni i Romansów pt. "Oczy czarne". Występ odbędzie się w czwartek, 24 stycznia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej SOK.

Bilety na to wydarzenie, w cenie 40 zł/szt. do nabycia w biurach SOK-u lub na stronie www.kupbilecik.pl.

Opis koncertu:

Oczy czarne, Kalinka, Bubliczki, Serce, Podmoskiewskie wieczory, Wołga-Wołga, Taniec z szablami i inne rosyjskie hity wszech czasów zabrzmią w koncercie pieśni i romansów rosyjskich „Oczy czarne".
Niezapomnianych wrażeń dostarczą wspaniali śpiewacy:
Dorota Ujda-Jankiewicz - sopran i Andrzej Jankiewicz - tenor, odnoszący sukcesy na całym świecie (m.in. Australia, USA, Europa).

Artyści oczarują publiczność nie tylko pięknymi, mocnymi głosami ale także wyjątkową muzykalnością oraz niespotykanym „temperamentem scenicznym". Ukażą bogactwo nastrojów jakimi przepełniona jest muzyka rosyjska. Znakomitym uzupełnieniem strony muzycznej koncertu będą orientalne tańce prezentowane przez pełną uroku i wdzięku tancerkę - Annę Jankiewicz pseud. „Alshira”, która wniesie do koncertu szczyptę orientu. Koncert, we wspaniałej oprawie cudownych, bajkowych kostiumów będzie niezapomnianym wydarzeniem artystycznym, niczym z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy.

Bilet na ten koncert to idealny prezent na dzień Babci i Dzień Dziadka.

Zapraszamy